O nas - pożyczki przez Internet

SMS Kredyt Sp. z o. o. jest firmą udzielającą osobom fizycznym pożyczek ratalnych. Działa głównie poprzez współpracę z biurami kredytowymi z całej Polski, gdzie dostępna kwota pożyczki to nawet 10 000 PLN udzielana na okres do 48 miesięcy. Ponadto mocno rozwija się również w zakresie udzielania pożyczek online. Przez internet można wnioskować o kwotę do 7 000 zł na okres do 30 miesięcy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło spółce wypracować łatwy i szybki proces wnioskowania i udzielenia pożyczki. W większości przypadków, decyzja podejmowana jest automatycznie, dzięki czemu jest ona niemal natychmiastowa. Wypłata pożyczek odbywa się poprzez konta bankowe oraz placówki Poczty Polskiej i Banku Pekao S.A.

SMS Kredyt jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i postępuje zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk. Posiada również certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca.

Pożyczki wieloratalne online

Weź pożyczkę już dziś!

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło spółce wypracować łatwy i szybki proces wnioskowania i udzielenia pożyczki. W większości przypadków, decyzja podejmowana jest automatycznie, dzięki czemu jest ona niemal natychmiastowa.